01

Kontakt z nami i zamówienie wizyty projektanta

Tel. 605 492 774,  Tel. 695 346 765, E-mail: biuro@meblejuszczak.pl
02

Dokonanie pomiaru i doradztwo u klienta

Nasz przedstawiciel odwiedzi Cię w dogodnym dla Ciebie terminie i dokona dokładnych i precyzyjnych pomiarów pomieszczenia. Wysłucha jakie masz potrzeby i życzenia. Pomoże w doborze materiałów oraz kolorystyki. Omówicie kwestię wyposażenia mebli. Przedstawiciel wyjaśni i omówi różnego rodzaju zastosowania i działania akcesoriów. Zaproponuje różnego rodzaju rozwiązania, tak by meble spełniały Twoje oczekiwania.  Podczas projektowania Twoich mebli uwzględni Wasze sugestie i propozycje..
03

Przygotowanie projektu oraz wyceny

Na tym etapie wykonujemy szczegółowy projekt komputerowy mebli. Projekt przygotujemy biorąc pod uwagę Twoje sugestie. Uwzględnimy wcześniej wybraną kolorystykę, by jak najbardziej użeczywistnić projekt. Następnie wspólnie omawiamy szczegóły dotyczące projektu. W każdej chwili zmienimy projekt tak, by spełniał Państwa oczekiwania. Doradzimy również jaki sprzęt AGD zastosować w Twojej kuchni. Przygotujemy projekt techniczny (uwzględnienie przyłączy, informacje dla ekipy remontowej)
04

Zamówienie oraz realizacja

Po akceptacji projektu oraz wyceny następuje podpisanie umowy na zamówienie. Teraz my przystępujemy do realizacji i przygotowujemy zamówienie. Zwracamy  baczną uwagę na wszystkie szczegóły mające wpływ na jakość wykonywanych mebli, przy czym staramy się wykonać meble w miarę możliwości jak najszybciej.
05

Dostawa i montaż

Kiedy meble na zamówienie są gotowe ustalamy Wspólnie termin montażu. Dostarczamy je pod wskazany przez Ciebie adres. Wtedy do pracy przystępuje nasza profesjonalna ekipa, która sprawnie i dokładnie rozpakuje meble i przystąpi do montażu mebli oraz sprzętu AGD. Zamontowanie całej zabudowy trwa zazwyczaj cały dzień. Po opuszczeniu miejsca montażu możesz się cieszyć Swoimi meblami, które są gotowe do użytkowania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz pytanie? Zadzwoń do nas odpowiemy na wszystkie pytania.

TOP